כ

ו

ת

ה

נ

מה כדאי ללבוש?  לחץ כאן כדי לקבל מספר טיפים ללבוש נכון בצילומים 
 

זמנים 

 מי כמוני , אמא לתאומים יודעת כמה זה קשה לצאת מהבית עם ילדים ולהגיע למקומות בזמן. אבל זה בהחלט אפשרי !! השעה שאנחנו קובעים  נקבעת במדויק לפי שעת השקיעה ותנאי האור . לכן קריטי מאד שתגיעו בזמן. על מנת שלא נהיה בלחץ ונרדוף אחרי האור. מכוון שלוקח כמה דקות להגיע לנקודת ההתחלה ועוד קצת זמן עד שהילד קצת נפתח. נכון שסדר היום של הילד קצת משתנה אולי ישן קצת פחות או בשעה שונה אולי לא יתקלח היום כי ירדם באוטו בחזור אבל זהו רק יום אחד ולא כל יום מצטלמים. אם כבר קבעתם והשקעתם בואו נעשה את זה הכי טוב שאפשר . 

הילד פעיל ושובב- איך נושיב אותו?

כמובן שאף ילד לא מגיע ליום הצילום במטרה לעשות פוזות למצלמה...כיוון שאנו בטבע, הילד יכול קצת לרוץ ולהשתולל זה חלק מן העניין.זה ממש בסדר אם הילד בהתחלה סגור/ביישן או לא משתף פעולה זה הגיוני לגמרי :) אבל הכי חשוב לא לדאוג להתרגש ולא להכריח או לכעוס. אני במקצוע הזה שנים ואין ילד שלא הצלחתי להפשיר :) 

בצילומים נשלב את האינטראקציה ביניכם והפעלה שלי ,כדי ליצור את הפריים המושלם. עם זאת כדאי לעשות תיאום ציפיות - כדאי להסביר לילד לפני לאן הולכים ומה הולכים לעשות.

אתם שמכירים הכי טוב את ילדכם, יודעים איך להצחיק ולהוציא את החיוך המושלם ממנו. האינטראקציה ביניכם היא שתבנה את הסשן.
ותמיד כדאי להביא איזה "פרס" לרגע שהילד כבר מתחיל לאבד סבלנות וצריך צ'יפור קטן או הבטחה למשהו נחמד בסיום הצילומים. זה יכול להיות משהו קטן לאכול, ממתק, חטיף או סתם הפתעה קטנה . 

 

 

מה עוד כדאי להביא?

 בצילומי גיל שנה ניתן להביא צעצוע אהוב או חפץ  שהוא קשור אליו ויוכל לעזור לו להרגיש נינוח  כמו דובי, שמיכי וכו'.

חשוב לא להביא דברים גדולים או כבדים כי אנו בתנועה במהלך הצילומים ולא תרצו להסחב עם זה כל הדרך.

אם יש לכם חיית מחמד שאתם רוצים לצרף לצילומים  - כמובן שזה מותר וכדאי, זה יכול רק  להוסיף לתחושת המשפחתיות ולתת מבט שלם על משפחתכם.
בעיקר בתקופת הקיץ  כשהיתושים חוגגים מומלץ להימרח מראש בתכשיר נגד יתושים או להביא תכשיר מרגיע למקרה של עקיצה מעצבנת.

 חשוב מאד להביא מים לכולכם, במיוחד בימי הקיץ,  בשל הסיבה שהצילומים דינאמיים ובעלי אופי פעיל :) 

מה עוד חשוב לדעת?
-נכון שאנחנו שנים מסגלים לעצמנו זוויות טובות פרצופי מצלמה וכל הטוב הזה :) הכי חשוב אם יש זווית או צד צילום מועדף  חושבים שזה הצד הפחות טוב שלכם מעולה כדאי לשתף אותי בזה על ההתחלה שאוכל להתייחס לזה בצילום. 

-בגדים מקומטים ממש כדאי לגהץ לפני הצילומים זה ניכר בתמונות וממש מוריד מאיכות התוצאה הסופית.

-טבע. כן כן אנחנו בטבע ויש הרבה חול, צמחייה לעיתים יתושים. אם ידוע לכם מראש שהילד שלכם או אחד מכם :) ממש מתקשה בישיבה או מגע עם חול ספרו לי על זה זה יעזור לנו ממש בבחירת הלוקיישן.  


 

יתרת התשלום :
יתרת התשלום תנתן בתום הצילומים, ניתן לשלם במזומן, אפליקציית ביט או העברה בנקאית לפי הנוחות שלכם.

 תשלום בהעברה בנקאית יש לבצע בבוקר הצילומים

לשאלות נוספות, מספר הטלפון שלי: 052-4519795

נתראה בקרוב

הדס